SITODRUK

Sitodruk jest techniką o długiej historii. Wywodzi się od metody zwanej drukiem szablonowym. Jego początki sięgają czasów starożytnych – wywodzi się z krajów Dalekiego Wschodu a za jej twórców uznaje się Japończyków.

W technice druku sitowego kluczową rolę odgrywa sito, którego część oczek jest zablokowana tworząc swoistego rodzaju szablon. Odpowiednio nakładana farba, przedostaje się przez wolne, niezasklepione otworki. W ten sposób powstają efektowne rysunki.

Nasza firma – MGPACK, której siedziba znajduje się w Malborku – realizuje trwałe nadruki odporne na warunki zewnętrzne, pranie a także na uszkodzenia mechaniczne. W tym celu wykorzystujemy wysokiej jakości farby drukarskie, zapewniając nie tylko najwyższą trwałość ale również uzyskując wyraziste wydruki o nasyconych i intensywnych kolorach.

Sitodruk wykonujemy na tkaninach naturalnych (bawełnianych, lnianych oraz jutowych).Druk wykonywany może być zatem na odzieży oraz na gadżetach z tkanin naturalnych.

Świadczymy usługi nadruku metodą sitodruku. Realizujemy zamówienia na naszych produktach oraz na produktach powierzonych. Zapraszamy do współpracy.


Copyright © Domena.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Agnat Sp. z .o.o
ul. Gdańska 107
85-022 Bydgoszcz